Μοτέρ Ανεμιστήρα Συμπυκνωτή 42Frame - 1/5HP 208-230V 60HZ 1075RPM-YFK-150-6 Ανταλλακτικό Μοτέρ
  • 42Frame Condenser Fan Motor - 1/5HP 208-230V 60HZ 1075RPM-YFK-150-6 Replacement Motor
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Changzhou, Κίνα
Μάρκα: trusTec
Πιστοποίηση: CE、UL529388
Αριθμό μοντέλου: YDK-150-6A54 (YFK-150-6)-CJK
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 200 τεμ
Τιμή: Negotiable (FOB/CNF/CIF)
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυπική συσκευασία από χαρτοκιβώτιο, εσωτερική σανίδα αφρού για προστασία.
Χρόνος παράδοσης: 15 ημέρες φρέσκα προϊόντα μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας.
Όροι πληρωμής: T/T, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 100.000 τμχ το μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Προϊόν: Μοτέρ ανεμιστήρα συμπυκνωτή Πλαίσιο: 42 πλαίσιο
Τύπος κινητήρα: Μόνιμος χωρισμένος πυκνωτής Ανταλλακτικό μοτέρ: YFK-150-6
Τύπος περιβλήματος: TEAO (Εντελώς κλειστός αέρας) Τάση τροφοδοσίας: 208-230V
Θερμική υπερφόρτωση: Εξοπλισμένο με αυτόματη θερμική υπερφόρτωση Συχνότητα Παροχής: 60Hz
Φάση: Μονοφασικό Ρεύμα: 1,4Α
Άξονας Επίπεδος: Ένα Διαμέρισμα Έξοδος HP: 150W 1/5HP
Προσανατολισμός τοποθέτησης: All Angle Ταχύτητα: 1075 σ.α.λ
Ρουλεμάν: Ρουλεμάν Πυκνότητα: 5μF/370V
Κατηγορία μόνωσης: Τάξη Β Μέγ. Θερμοκρασία περιβάλλοντος: 40℃/104℉
Περιστροφή: Αναστρεπτός Πόλος:
PF: 0,96 Διάμετρος άξονα: 12,7 mm/0,5"
Μήκος άξονα: 47,5 mm/1,87" Επίπεδο μήκος: 37,5 mm/1,48"
Μήκος κελύφους κινητήρα: 107mm/4,21" Διάστιχο οπών τοποθέτησης: 115mm/4,53"
Μήκος μολύβδου: 1000mm/39.37" Μήκος βίδας: 11mm/0,43"
Στοιχεία επικοινωνίας
Changzhou Trustec Company Limited
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Trustec Team
Άλλα προϊόντα
Μηχανή ανεμιστήρων κλιματιστικών μηχανημάτων
διπλή μηχανή ανεμιστήρων ανεμιστήρων μονάδων κλιματιστικών μηχανημάτων παραθύρων άξονων 220V 1/5HP YDK/YSK139
Επνευστήρες κλιματισμού
Όγκου αέρα syz7-7-1400 1500 διπλός ανεμιστήρας ανεμιστήρων κολπίσκων μπροστινός κυρτός φυγοκεντρικός
Κινητήρες ECM
Μεταβλητή ταχύτητα κινητήρα ανεμιστήρα 1/6HP 120W EC - 300~1500 RPM - - Μοτέρ ανεμιστήρα BLDC
220V μονοφασικός BLDC ανεμιστήρας με τροχιά κινητήρα ονομαστικής ισχύος 180W 1500 RPM μεταβλητή ταχύτητα