48 Frame AC Blower Motor - 3/4HP 230V 50HZ 1100RPM/4SPD-AK39PGD103S Εναλλακτικός κινητήρας
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Changzhou, Κίνα
Μάρκα: trusTec
Πιστοποίηση: CE、UL529388
Αριθμό μοντέλου: YDK-550-4B60-KSD
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 200 τεμ
Τιμή: Negotiable (FOB/CNF/CIF)
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τυπική συσκευασία από χαρτοκιβώτιο, εσωτερική σανίδα αφρού για προστασία.
Χρόνος παράδοσης: 15 ημέρες φρέσκα προϊόντα μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας.
Όροι πληρωμής: T/T, L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 100.000 τμχ το μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Προϊόν: Μοτέρ φυσητήρα AC Πλαίσιο: 48 Πλαίσιο
Ανταλλακτικό μοτέρ: AK39PGD103S Τάση τροφοδοσίας: 230
Τύπος κινητήρα: Μόνιμος χωρισμένος πυκνωτής Συχνότητα Παροχής: 50Hz
Τύπος περιβλήματος: OAO (Open Air Over) Ρεύμα: 5.4Α
Θερμική υπερφόρτωση: Εξοπλισμένο με αυτόματη θερμική υπερφόρτωση Έξοδος HP: 550W 3/4HP
Φάση: Μονοφασικό Ταχύτητα: 1100rpm/4SPD
Άξονας Επίπεδος: Ένα Διαμέρισμα Πυκνότητα: 15μF/370V
Προσανατολισμός τοποθέτησης: All Angle Πόλος:
Κατηγορία μόνωσης: Τάξη Β Διάμετρος άξονα: 0,5"/12,7mm
Ρουλεμάν: Ρουλεμάν PF: 0,99
Περιστροφή: CW/CCW Μέγ. Θερμοκρασία περιβάλλοντος: 40℃/104℉
Μήκος μολύβδου: 760mm/29,92" Μήκος κελύφους κινητήρα: 135mm/5,31"
Μήκος άξονα: 140mm/5,51" Επίπεδο μήκος: 101,6 mm/4,00"
Μήκος βίδας: 25,5 mm/ 1,00" Διάστιχο οπών τοποθέτησης: 132mm/5,20"
Επισημαίνω:
3/4HP 230V 4-ταχμιας αναπνευστήρα κινητήρα
1100RPM 48 κινητήρας αντικατάστασης πλαισίου
230V 50Hz κινητήρας ανεμιστήρα ρεύματος
Στοιχεία επικοινωνίας
Changzhou Trustec Company Limited
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Trustec Team
Τηλ.:: +86-13961191626
Άλλα προϊόντα
Μηχανή ανεμιστήρων κλιματιστικών μηχανημάτων
διπλή μηχανή ανεμιστήρων ανεμιστήρων μονάδων κλιματιστικών μηχανημάτων παραθύρων άξονων 220V 1/5HP YDK/YSK139
Επνευστήρες κλιματισμού
Όγκου αέρα syz7-7-1400 1500 διπλός ανεμιστήρας ανεμιστήρων κολπίσκων μπροστινός κυρτός φυγοκεντρικός
Κινητήρες ECM
Μεταβλητή ταχύτητα κινητήρα ανεμιστήρα 1/6HP 120W EC - 300~1500 RPM - - Μοτέρ ανεμιστήρα BLDC
220V μονοφασικός BLDC ανεμιστήρας με τροχιά κινητήρα ονομαστικής ισχύος 180W 1500 RPM μεταβλητή ταχύτητα