Σύγχρονος Κινητήρας Γραναζιών 5-100RPM- Κινητήρας AC 220v Έγκριση CE - Εφαρμογή BBQ
σύγχρονη 5rpm μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος εργαλείων
,μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος 220v 5rpm
,220v σύγχρονη μηχανή 5rpm
ΒΑΣΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ Σύγχρονου Κινητήρα Γραναζιών 5RPM- Κινητήρας AC 220v Έγκριση CE
| Υλικά προϊόντος | Σύρμα χαλκού, γρανάζια από καθαρό μέταλλο |
| Πλεονεκτήματα |
Ρουλεμάν Μεγάλη διάρκεια ζωής Αξιοπιστία λειτουργίας Σύγχρονος κινητήρας και μειωτήρας σε έναν από τους μικροσκοπικούς κινητήρα Συμπαγής δομή Μεγάλη ροπή Χαμηλή μύτη |
| Αναλυτική περιγραφή προϊόντος | |
| Συχνότητα | 50 HZ |
| Ταχύτητα | 5/10/15/20/30/50/75/100 r/min |
| Πυκνωτής | 220V: 0,33/500V 110V:1,5/250V |
| 60KTYZ-JB Λεπτομερής περιγραφή προϊόντος | S3 (37,5% ανοιχτό 3 λεπτά κλείσιμο 5 λεπτά) S2 (30 λεπτά) |
| Τάση | 220(110)V |
| Συχνότητα | 50 HZ |
| Εξουσία | 15/4W |
| Ταχύτητα | 15r/min 20r/min 25r/min 100r/min |
| ροπή Nm (kg cm) | 2,5(26) 1,6(17) 1,3(13,5) 0,32(3,3) |
| Πυκνωτής | 220V:0,68/500V 110V:2,8/250V |
ΣΧΕΔΙΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

ΒΑΣΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ Σύγχρονου Κινητήρα Γραναζιών 5RPM- Κινητήρας AC 220v Έγκριση CE Υλικά προϊόντος Σύρμα χαλκού, γρανάζια από καθαρό μέταλλο Πλεονεκτήματα Ρουλεμάν Μεγάλη διάρκεια ζωής Αξιοπιστία λειτουργίας Σύγχρονος κινητήρας και μειωτήρας σε έναν από τους μικροσκοπικούς κινητήρα Συμπαγής δ...