Μηχανή ανεμιστήρα συμπυκνωτή - 1/15HP 220V 60HZ 1550RPM/3SPD
Τόπος καταγωγής:Jiangsu, Κίνα
Επωνυμία:trusTec
Αριθμός μοντέλου:YDK-50-4A60-KPM
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:200
Τιμή:$13.39-14.49
Ετικέτες:
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
50W AC Indoor Fan Motor
,1550RPM/3SPD Air Conditioner Fan Motor
,220V HVAC Fan Motor
AC Voltage:
220V
Rated Power:
50W
Rated Speed:
1550RPM/3SPD
Frame Size:
95 χιλιοστά
Motor Type:
Μόνιμος χωρισμένος πυκνωτής
Enclosure Type:
ΤΕΑΟ (Πλήρως κλεισμένος αέρας)
Phase:
Μονοφασικό
Shaft Diameter:
1/2" / 12.7mm
Shaft Flat Length:
0,82 " / 21mm
Motor Shell Length:
9.96 " / 253mm
Lead Length:
17.71 " / 450mm
Rotation Direction:
Ccwse
Supply Frequency:
60Hz
Current:
0,4α
Pole:
4ρ
Περιγραφή προϊόντος
Αεροκινητήρας εσωτερικού ανεμιστήρα εναλλασσόμενου ρεύματος για κλιματιστικό - 50W 1550RPM/3SPD 220V 60HZ
Χαρακτηριστικά και προδιαγραφές
| Προϊόν | Μηχανή εσωτερικού ανεμιστήρα |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Μόνιμος συμπυκνωτής διαίρεσης |
| Τύπος περιβλήματος | ΤΕΑΟ (Πλήρως κλεισμένος αέρας) |
| Θερμική υπερφόρτωση | Εξοπλισμένο με αυτόματη θερμική υπερφόρτωση |
| Φάση | Μία φάση |
| Πλατεία άξονα | Ένα διαμέρισμα |
| Προσανατολισμός | Όλη η γωνία |
| Κουρέματα | Στρογγυλοφόρα |
| Εγκατάσταση | Στάουντ Μόντινγκ Όλ Άντζελ |
| Μέγιστη θερμοκρασία περιβάλλοντος | 40°C/104°F |
| Φρέμα | 95 χιλιοστά |
| Πρόσθετη τάση | 220V |
| Συχνότητα παροχής | 60 Hz |
| Τρέχων | 0.4Α |
| Εξόδου HP | 50W |
| Καθορισμένη ταχύτητα | 1550RPM/3SPD |
| Αστέρας | 4P |
| Π.Ε. | 42 |
| Συμπιεστήρας | 2uF/450V |
| Τάξη μόνωσης | Τάξη Β |
| Διάμετρος άξονα | 1/2" / 12.7mm |
| Επίπεδο μήκος | 0.82" /21mm |
| Μέγεθος κελύφους κινητήρα | 9.96" / 253mm |
| Διάρκεια προβολής | 17.71" / 450mm |
| Στροφή | ΚΑΠΣΕ |
Βασικά χαρακτηριστικά
- Μηχανή υψηλής απόδοσηςπου προορίζονται για συστήματα κλιματισμού
- Πλήρως κλειστή κατασκευήγια προστασία από περιβαλλοντικούς παράγοντες
- Προστασία από θερμική υπερφόρτωσηγια βελτιωμένη ασφάλεια και αντοχή
- Πολυδιάστατη τοποθέτησηεπιλογές για ευέλικτη εγκατάσταση
- Σχεδιασμός ρουλεμάνεξασφαλίζει ομαλή λειτουργία και μακρά διάρκεια ζωής
Σύνοψη του προϊόντος
Αεροκινητήρας εσωτερικού ανεμιστήρα εναλλασσόμενου ρεύματος για κλιματιστικό - 50W 1550RPM/3SPD 220V 60HZ Χαρακτηριστικά και προδιαγραφές Προϊόν Μηχανή εσωτερικού ανεμιστήρα Τύπος κινητήρα Μόνιμος συμπυκνωτής διαίρεσης Τύπος περιβλήματος ΤΕΑΟ (Πλήρως κλεισμένος αέρας) Θερμική υπερφόρτωση Εξοπλισμένο ...
Σχετικά Προϊόντα
Μας ελάτε σε επαφή με
Μπορείτε να μας έρθετε σε επαφή με οποιαδήποτε στιγμή