Κινητήρας Μονάδας Fan Coil 42 Frame - 90W 220-240V 50Hz 1330RPM/4SPD
Τόπος καταγωγής:Jiangsu, Κίνα
Επωνυμία:trusTec
Αριθμός μοντέλου:YSK-90-4A2-SGR
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:200
Τιμή:$14.70-15.50
Ετικέτες:
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
123mm Frame Fan Coil Unit Motor
,570mm Shaft Length AC Motor
,12.7mm Shaft Diameter Air Conditioner Fan Motor
AC Voltage:
220-240V
Rated Power:
90W
Rated Speed:
1330rpm/4spd
Frame Size:
42 πλαίσιο
Motor Type:
Μόνιμος χωρισμένος πυκνωτής
Enclosure Type:
ΤΕΑΟ
Phase:
Μονοφασικό
Shaft Diameter:
12,7 χιλιοστά
Shaft Length:
570mm
Motor Shell Length:
94mm
Supply Frequency:
50 Hz
Current:
0.72Α
Pole:
4ρ
IP Rating:
42
Capacitor:
5uF/450V
Περιγραφή προϊόντος
Μονάδα Fan Coil Μοτέρ AC για κλιματιστικό - 90W 1330RPM/4SPD 220-240V 50HZ
Χαρακτηριστικά και Προδιαγραφές
| Προϊόν | Μοτέρ μονάδας Fan Coil |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Μόνιμος χωρισμένος πυκνωτής |
| Τύπος περιβλήματος | TEAO (Εντελώς κλειστός αέρας) |
| Θερμική υπερφόρτωση | Εξοπλισμένο με αυτόματη θερμική υπερφόρτωση |
| Φάση | Μονοφασικό |
| Επίπεδες άξονες | Ένα Διαμέρισμα |
| Προσανατολισμός τοποθέτησης | All Angle |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Βάση | Stud Mounting All Angel |
| Μέγ. Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 40℃/104℉ |
| Πλαίσιο | 123 χιλιοστά |
| Τάση τροφοδοσίας | 220-240V |
| Συχνότητα Παροχής | 50 Hz |
| Ρεύμα | 0,72Α |
| Έξοδος HP | 90W |
| Ωριαία ταχύτητα | 1330 RPM/4SPD |
| Πόλος | 4P |
| IP | 42 |
| Πυκνότητα | 5uF/450V |
| Κατηγορία μόνωσης | Τάξη Β |
| Περιστροφή | CW-LE |
| Μήκος άξονα | 22,4" / 570 χλστ |
| Διάμετρος άξονα | 0,5" / 12,7 mm |
| Μήκος κελύφους κινητήρα | 3,7" / 94 χλστ |
| Μήκος μολύβδου | 51,18" / 1300 χλστ |
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Μόνιμος χωρισμένος πυκνωτήςσχεδιασμός κινητήρα για αξιόπιστη λειτουργία
- Πλήρως κλειστός αέρας (TEAO)περίβλημα για προστασία
- Αυτόματη θερμική υπερφόρτωσηπροστασία για αυξημένη ασφάλεια
- Ολογωνιακή τοποθέτησηδυνατότητα ευέλικτης εγκατάστασης
- Ρουλεμάνκατασκευή για ομαλή λειτουργία
- Σχεδιασμένο γιαμονάδα fan coilεφαρμογές σε συστήματα κλιματισμού
Σύνοψη του προϊόντος
Μονάδα Fan Coil Μοτέρ AC για κλιματιστικό - 90W 1330RPM/4SPD 220-240V 50HZ Χαρακτηριστικά και Προδιαγραφές Προϊόν Μοτέρ μονάδας Fan Coil Τύπος κινητήρα Μόνιμος χωρισμένος πυκνωτής Τύπος περιβλήματος TEAO (Εντελώς κλειστός αέρας) Θερμική υπερφόρτωση Εξοπλισμένο με αυτόματη θερμική υπερφόρτωση Φάση Μο...
Σχετικά Προϊόντα
Μας ελάτε σε επαφή με
Μπορείτε να μας έρθετε σε επαφή με οποιαδήποτε στιγμή