Μηχανή ανεμιστήρα συμπυκνωτή - 39W 220V 60Hz 1550RPM
Τόπος καταγωγής:Jiangsu, Κίνα
Επωνυμία:trusTec
Αριθμός μοντέλου:YDK-39-4A60-KPM
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:200
Τιμή:$15.68-16.85
Ετικέτες:
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
39W Indoor Fan Motor
,1550RPM Air Conditioner Fan Motor
,220V HVAC Fan Motor
AC Voltage:
220V
Rated Power:
39W
Rated Speed:
1550rpm
Frame Size:
95 χιλιοστά
Motor Type:
Μόνιμος χωρισμένος πυκνωτής
Enclosure Type:
ΤΕΑΟ
Phase:
Μονοφασικό
Shaft Flats:
Ένα Διαμέρισμα
Mounting Orientation:
All Angle
Bearings Type:
Ρουλεμάν
Max Temperature:
40℃/104℉
Supply Frequency:
60Hz
Current:
0,33α
Pole:
4ρ
Insulation Class:
Τάξη Β
Περιγραφή προϊόντος
Μοτέρ ανεμιστήρα εσωτερικού χώρου 39W για κλιματιστικό 1550RPM 220V 60HZ Μονοφασικό
Χαρακτηριστικά και Προδιαγραφές
| Προϊόν | Μοτέρ ανεμιστήρα εσωτερικού χώρου |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Μόνιμος χωρισμένος πυκνωτής |
| Τύπος περιβλήματος | TEAO (Εντελώς κλειστός αέρας) |
| Θερμική υπερφόρτωση | Εξοπλισμένο με αυτόματη θερμική υπερφόρτωση |
| Φάση | Μονοφασικό |
| Επίπεδες άξονες | Ένα Διαμέρισμα |
| Προσανατολισμός τοποθέτησης | All Angle |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Βάση | Stud Mounting All Angel |
| Μέγ. Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 40℃/104℉ |
| Πλαίσιο | 95 χλστ |
| Τάση τροφοδοσίας | 220V |
| Συχνότητα Παροχής | 60Hz |
| Ρεύμα | 0,33Α |
| Έξοδος HP | 39W |
| Ωριαία ταχύτητα | 1550 σ.α.λ |
| Πόλος | 4P |
| IP | 42 |
| Πυκνότητα | 2,5uF/450V |
| Κατηγορία μόνωσης | Τάξη Β |
| Περιστροφή | CWSE |
Σύνοψη του προϊόντος
Μοτέρ ανεμιστήρα εσωτερικού χώρου 39W για κλιματιστικό 1550RPM 220V 60HZ Μονοφασικό Χαρακτηριστικά και Προδιαγραφές Προϊόν Μοτέρ ανεμιστήρα εσωτερικού χώρου Τύπος κινητήρα Μόνιμος χωρισμένος πυκνωτής Τύπος περιβλήματος TEAO (Εντελώς κλειστός αέρας) Θερμική υπερφόρτωση Εξοπλισμένο με αυτόματη θερμική ...
Σχετικά Προϊόντα
Μας ελάτε σε επαφή με
Μπορείτε να μας έρθετε σε επαφή με οποιαδήποτε στιγμή