Κινητήρας Μονάδας Fan Coil 42 πλαισίου - 1/6HP 220-240V 50/60Hz 1300RPM/3SPD
Τόπος καταγωγής:Jiangsu, Κίνα
Επωνυμία:trusTec
Αριθμός μοντέλου:YSK-120-4A2-SGR
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:200
Τιμή:$20.98-21.60
Ετικέτες:
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
123mm Frame Fan Coil Unit Motor
,24 Months Warranty Air Conditioner Fan Motor
,40℃ Max Ambient Temperature AC Motor
AC Voltage:
220-240V
Rated Power:
120W 1/6HP
Rated Speed:
1300RPM/3SPD
Frame Size:
42 πλαίσιο
Motor Type:
Μόνιμος χωρισμένος πυκνωτής
Enclosure Type:
ΤΕΑΟ
Phase:
Μονοφασικό
Shaft Diameter:
12,7 χιλιοστά
Shaft Length:
570mm
Flat Length:
150mm
Motor Shell Length:
103 χιλιοστά
Lead Length:
1300mm
Current:
1.1Α
Insulation Class:
Τάξη Β
IP Rating:
42
Περιγραφή προϊόντος
Μονάδα Fan Coil Μοτέρ AC για κλιματιστικό - 120W 1300RPM/3SPD 220-240V 50/60HZ
Χαρακτηριστικά και Προδιαγραφές
| Προϊόν | Μοτέρ μονάδας Fan Coil |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Μόνιμος χωρισμένος πυκνωτής |
| Τύπος περιβλήματος | TEAO (Εντελώς κλειστός αέρας) |
| Θερμική υπερφόρτωση | Εξοπλισμένο με αυτόματη θερμική υπερφόρτωση |
| Φάση | Μονοφασικό |
| Επίπεδες άξονες | Ένα Διαμέρισμα |
| Προσανατολισμός τοποθέτησης | All Angle |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Βάση | Stud Mounting All Angel |
| Μέγ. Θερμοκρασία περιβάλλοντος | 40℃/104℉ |
| Πλαίσιο | 123 χιλιοστά |
| Τάση τροφοδοσίας | 220-240V |
| Συχνότητα Παροχής | 50/60Hz |
| Ρεύμα | 1.1Α |
| Έξοδος HP | 120W |
| Ωριαία ταχύτητα | 1300RPM/3SPD |
| Πόλος | 4P |
| IP | 42 |
| Πυκνότητα | 5uF/450V |
| Κατηγορία μόνωσης | Τάξη Β |
| Περιστροφή | CW-LE |
| Μήκος άξονα | 22,4" / 570 χλστ |
| Διάμετρος άξονα | 0,5" / 12,7 χλστ |
| Επίπεδο μήκος | 5,9" / 150 χλστ |
| Μήκος κελύφους κινητήρα | 4,05" / 103 χλστ |
| Μήκος μολύβδου | 51,18" / 1300 χλστ |
Σύνοψη του προϊόντος
Μονάδα Fan Coil Μοτέρ AC για κλιματιστικό - 120W 1300RPM/3SPD 220-240V 50/60HZ Χαρακτηριστικά και Προδιαγραφές Προϊόν Μοτέρ μονάδας Fan Coil Τύπος κινητήρα Μόνιμος χωρισμένος πυκνωτής Τύπος περιβλήματος TEAO (Εντελώς κλειστός αέρας) Θερμική υπερφόρτωση Εξοπλισμένο με αυτόματη θερμική υπερφόρτωση Φάσ...
Σχετικά Προϊόντα
Μας ελάτε σε επαφή με
Μπορείτε να μας έρθετε σε επαφή με οποιαδήποτε στιγμή