Μηχανή ανεμιστήρα συμπυκνωτή - 130/160W 208/230V 60Hz 1075RPM
Τόπος καταγωγής:Jiangsu, Κίνα
Επωνυμία:trusTec
Αριθμός μοντέλου:YDK-130-6A60-CJK
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:200
Τιμή:$20.20-21.60
Ετικέτες:
Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
95mm Frame AC Outdoor Fan Motor
,24 Months Warranty Air Conditioner Fan Motor
,1/2" Shaft Diameter HVAC Fan Motor
AC Voltage:
208/230V
Rated Power:
130/160W
Rated Speed:
1075 σ.α.λ
Frame Size:
95 χιλιοστά
Motor Type:
Μόνιμος χωρισμένος πυκνωτής
Enclosure Type:
ΤΕΑΟ (Πλήρως κλεισμένος αέρας)
Phase:
Μονοφασικό
Shaft Diameter:
1/2" / 12.7mm
Shaft Length:
2.24 " / 57mm
Flat Length:
1.57 " /40mm
Motor Shell Length:
3.58 " / 91mm
Lead Length:
43.3" / 1100mm
Supply Frequency:
60Hz
Current:
1.11/1.24α
Insulation Class:
Τάξη Β
Περιγραφή προϊόντος
Αεροκινητήρας εξωτερικού ανεμιστήρα AC για κλιματιστικό - 130/160W 1075RPM 208/230V 60Hz
Χαρακτηριστικά και προδιαγραφές
| Προϊόν | Μηχανή εξωτερικού ανεμιστήρα |
|---|---|
| Τύπος κινητήρα | Μόνιμος συμπυκνωτής διαίρεσης |
| Τύπος περιβλήματος | ΤΕΑΟ (Πλήρως κλεισμένος αέρας) |
| Θερμική υπερφόρτωση | Εξοπλισμένο με αυτόματη θερμική υπερφόρτωση |
| Φάση | Μία φάση |
| Πλατεία άξονα | Ένα διαμέρισμα |
| Προσανατολισμός | Όλη η γωνία |
| Κουρέματα | Στρογγυλοφόρα |
| Εγκατάσταση | Στάουντ Μόντινγκ Όλ Άντζελ |
| Μέγιστη θερμοκρασία περιβάλλοντος | 40°C/104°F |
| Φρέμα | 95 χιλιοστά |
| Πρόσθετη τάση | 208/230V |
| Συχνότητα παροχής | 60 Hz |
| Τρέχων | 1.11/1.24Α |
| Εξόδου HP | 130/160W |
| Καθορισμένη ταχύτητα | 1075 στροφές ανά λεπτό |
| Αστέρας | 6P |
| Π.Ε. | 42 |
| Συμπιεστήρας | 5uF/370V |
| Τάξη μόνωσης | Τάξη Β |
| Διάμετρος άξονα | 1/2" / 12.7mm |
| Μέγεθος άξονα | 2.24" / 57mm |
| Επίπεδο μήκος | 1.57" /40mm |
| Μέγεθος κελύφους κινητήρα | 3.58" / 91mm |
| Διάρκεια προβολής | 43.3" / 1100mm |
| Στροφή | ΚΑΠ-ΣΕ |
Σύνοψη του προϊόντος
Αεροκινητήρας εξωτερικού ανεμιστήρα AC για κλιματιστικό - 130/160W 1075RPM 208/230V 60Hz Χαρακτηριστικά και προδιαγραφές Προϊόν Μηχανή εξωτερικού ανεμιστήρα Τύπος κινητήρα Μόνιμος συμπυκνωτής διαίρεσης Τύπος περιβλήματος ΤΕΑΟ (Πλήρως κλεισμένος αέρας) Θερμική υπερφόρτωση Εξοπλισμένο με αυτόματη θερμ...
Σχετικά Προϊόντα
Μας ελάτε σε επαφή με
Μπορείτε να μας έρθετε σε επαφή με οποιαδήποτε στιγμή